Bekir Gedik
Kullanıcı

Bosch avuç taşlama aldım 3 ay kullandım arzı yaptı garantiden kullanıcı hatası diye geri döndü servis ve bir kaç özel servise gittim ama çok fiyat söylediler en son ümraniye bosch özel servisi global tamir bakıma götürdüm 2 günde hallettiler ve fiyat çok daha uygun tuttu kaç ay geçti sıkıntısız kullanıyorum çok teşekkürler.

Asım Kurt
Kullanıcı

Catpower akülü vidalama kullandım 3 yıl sonra arıza yaptı garantisi bitti dediler merkez servise götürdüm hemen hallettiler.. Elleriniza sağlık

Buğra Değer
Kullanıcı

Makita 11Kg. hiltimi kaç yere götürdüysem olma yada çok para tutar dediler ümraniye makita özel servisi global tamir bakım 4 günde teslim etti 1 yılı geçti sıkıntısız kullanıyorum, ustaları çok iyi teşekkürler.

Taner Karadağ
Kullanıcı

Dewalt profil kesme yaptırdım çok menunum çok kısa sürede teslim ettiler. Ümraniye Dewalt özel servisi.

Ziya Hisarlı
Kullanıcı

Çatı işi yapıyoruz daha önce tüm takımlar bosch markaydı tozun toprağın içerisinde kullanıyoruz oda dayanmıyor yavaş yavaş catpower a döndüm gayet dayanıklı hiç sıkıntı çekmeden kullanıyorum arıza yapınca servisleri çok hızlı çalışıyor 3-4 gün içinde cihaz elimde. Teşekkürler

Ali Cihan Doğulu
Kullanıcı

Rupes polisajı tamir ettirdim global tamir servise çok memnunum fiyatlar gayet iyi çok teşekkürler. Ümraniye rupes özel servisi.

Emre Sargın
Kullanıcı

AEG akülü hiltimi yetkili servise bıraktım 15 gün sonra olmuyor diye geri verdiler internetten araştırdım ümraniye aeg özel servisi global tamir bakımı buldum yorumları çok iyiydi cihazı bıraktım 5 gün sonra teslim ettiler canavar gibi çalışıyor ustalar gerçekten çok iyi.. Ümraniye AEG özel servisi

Hahan Sağın
Kullanıcı

Atölyemde cihazlarımın hepsi bosch marka hepsini bakımını ümraniye bosch özel servisi global tamir servise yaptırıyorum çok memnunum tavsiye ederim..

Alper Taşkıran
Kullanıcı

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinart tellus.

Efe Saatçi
Kullanıcı

Makita dekupaj yaptırdım çok umut yoktu ama yaptılar ellerine sağlık ustaların.. Makita Ümraniye özel servisi..

Harun Yorgancı
Kullanıcı

Çok uzun yıllardır stayer kullanıyorum hem kaynak hem gönye kesme, hilti, dekupaj hepsi var eskiden servis konusu çok sıkıntılıydı ama bu  firmaya geçtikten sonra gayet iyi hizmet veriyorlar..

Arif Tahtacı
Kullanıcı

Benzinli ağaç motoru tamiri yaptırdım daha önce de başka yerlere yaptırmıştım ama çok iyi yapmadılar global tamir servis bu işin ustası..

Bizimle İletişime Geçin

Yorumlarınız bizim için değerlidir.