GLOBAL TAMİR SERVİS HİZMETLERİ

Global Teknik Hırdavat olarak, CATPOWER TOOLS ürünlerini sunmaktan gurur duyarız.

CATPOWER, firmamızın uzun yıllar tecrübesiyle oluşturduğu lisanslı markasıdır.Tüm ürünlerimiz dünyanın çeşitli fabrikalarında Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilip, halkımızın ihtiyacına sunulmaktadır ve CE,TUV,GS,EMC,IP sertifikalarına sahiptir.

Ayrıca ürünlerimiz her türlü fabrika ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Firmamızın hırdavat ve el aletleri sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ile müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmenin gayreti içinde olduğunu bilmenizi ister, daha yeni ve kaliteli ürünlerimizle ilişkilerimizin gelişmesini ve büyümesini isteyerek, bütün müşterilerimizin işlerinde başarılar dileriz.

Firmamız ürün satışlarını, toptan ve bayi konumundaki firmalarla çalışarak Anadolu`nun bütün bölgelerine gerçekleştirmektedir. Ayrıca yaygın servis noktaları ile de müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktayız.

Ürünlerimizi piyasa ihtiyaçlarına göre seçmekte, müşterilerimize en uygun fiyat-kalite yelpazesini sunabilmek için her dönem yeni ürünleri kataloglarımıza dahil etmekteyiz.

Bayiliklerimiz

Hırdavat sektörünün önde gelen markalarından kale kilit, samet, sgs, karbosan, soudal, mitre apel, atlas zımpara, std ve daha bir çok markanın ürünlerini en ugun fiyatlara toptan ve perakende mağazamızda bulabilirsiniz.